Aşiret lideri bombayı patlattı! Dünya devi Chelsea resmen Türk kulübü oluyor

Aşiret lideri bombayı patlattı! Dünya devi Chelsea resmen Türk kulübü oluyor

ABONE OL
Mart 9, 2022 08:36
Aşiret lideri bombayı patlattı! Dünya devi Chelsea resmen Türk kulübü oluyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Rusya‘nın Ukrayna’yı işgale kalkışmasından sonra Rus Oligarklar yurt dışındaki mal varlıklarını elden çıkarmaya başladı. Birçok ülkenin birer birer yaptırım uygulamalarının ardından İngiltere’de yaşayan Rus milyarder Roman Abramovich de Chelsea‘yi satılığa çıkardı.

Birçok Avrupa ülkesinde ve İngiltere’de de yatırımları bulunan Türk iş insanı Muhsin Bayrak, Chelsea

“LONDRA’DA OLACAĞIZ”

Bodrum’daki yaptığı dev projelerin başında duran Bayrak, İhlas Haber Ajansı’nın sorularını yanıtladı. Chelsea‘yı almakta kararlı olduklarını belirten Bayrak “Biz AB Grup Holding olarak, Chelsea takımına alıcı olduk. Şu anda görüşmelerimiz devam ediyor. Perşembe günü heyetimiz Londra’da olacak ve resmi girişimleri yapmış olacağız” dedi.

Ticarette dünya çapında Türkiye’nin en güvenilir ülkeler arasında olduğunu dile getiren Bayrak şunları söyledi:

“AYARLAMALARIMIZI YAPTIK”

“Globalde çok güçlü, şu anda 5 ülkede çok büyük işler yapıyoruz. Bizim ve Türkiye’nin, Türk iş insanlarının gücünü göstermemiz gerekiyor. Türk şirketleri dünyanın her yerinde olmalı. Türkiye çok büyük bir ülkedir. Bu kulübü de satın aldığımız zaman gerek holdingimiz için gerekse Türkiye’miz için çok büyük bir prestij olacak. Biz hesabımızı kitabımızı yaptık. Bizim ticaretimizi sarsmayacak şekilde ayarlamalarımızı yaptık ve Chelsea’ye talip olduk.

“SERMAYENİN GÜVENLİ LİMANI TÜRKİYE’DİR”

Dünyada bizden başka alıcılar da var şu anda. Dünya sermayesinin en güvenilir limanı Türkiye’dir. Satın alma detaylarını açıklamayayım. Perşembe günü kamuoyu ile paylaşacağım gelişmeleri. İnşallah biz önümüzdeki 2 hafta içerisinde bütün ülkemize 85 milyon insanımıza paylaşırız. İnşallah bu takımı alırsak ülkemize armağan ediyor olacağız. Türk bayrağını Londra’da dalgalandırıyor olacağız.”

İhlas Haber Ajansı / Ömer Özarslan – Spor

Kaynak: Haberler.com

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.